?>
0
Alt Kategoriler
Markalar
Yayınevi
Yazar
Fiyat Aralığı
Listeleme
AYT KİTAPLARI
Ayt Kitapları kategorimizde 2020 de sınava girecek öğrencilerimiz için en uygun AYT kitaplarını sunuyoruz
Sıralama

LİMİT YAYINLARI

Limit Yayınları
Sizler için Limit Yayınlarının ilkeleri, misyon ve vizyonu hakkında bazı araştırmalar yaptık. Bu yazımızda bütün bu soruların cevaplarını bulacaksınız. Ayrıca uzun yılardır öğrenciler tarafından neden tercih edildiği sorusunun cevabını da yazının ilerleyen kısmında bulacaksınız.
Limit Yayınları Hakkında
Limit Yayınları, öğrencilerin derslerdeki başarısını ve sınav başarısını arttırmak için yıllar önce yayınlar çıkarmaya başlayan bir yayın kuruluşudur. Öğrencileri ve öğretmenleri El Kitabı kavramıyla tanıştıran Limit Yayınları olmuştur.
Öğrenciler için her zaman yanında taşıyabilecekleri el kitaplarını piyasaya süren bu yayınevi öğrenciler için büyük bir kolaylığı da imza atmıştır. Büyük ve taşıması zor olabilen kaynak kitapları çantada taşıyabilecek forma getiren bu yayınevi daha sonra da çıkan bu tür kitapların öncülüğünü yapmıştır.
Zaman içerisinde kendini geliştiren ve yenileyen Limit yayınevi ülkenin dört bir yanına kitap dağıtımı yapmaktadır. Yayınları öğretmenler ve öğrenciler tarafından beğen toplayan yayınevi eğitimin her kademesindeki öğrenciler için kitap yayınlamaya devam etmektedir.
Limit Yayınları Hangi Tür Kitaplar Çıkarmaktadır?
El Kitapları, Soru Bankaları, TYT Deneme Sınavı Kitapları, AYT Denme Sınavı Kitapları, Kurumsal Deneme Sınavları, İlköğretim Kitapları ve Kurumsal Yayınların olmak üzere pek çok kaynağı piyasaya süren Limit Yayınları öğrencilerin en büyük desteğidir. 
Misyon
Derslere çalışma ve sınavlara hazırlık aşamasında çıkardığı kaynaklar ile öğrencilerin bu süreçteki desteği olmaya devam etmektedir. Gelişimi, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven yayınevi, başarı yolunda her gün biraz daha ilerlemektedir. Güçlü eğitim kadrosu, uzman öğretmenler tarafından kaynaklar yazılmaktadır. Özgüvenleri yüksek, kendini bilen ve başarılı öğrenciler yetiştirmek ise yayınevinin misyonudur.
Vizyon
Limit Yayınlarının vizyonu, doğru kaliteli ve güvenilir yayınlar yazarak ülkenin geleceği olan gençlerin başarısına başarı katmaktır. Piyasadaki yeniliklere öncelik ederek teknolojiyle entegre bir şekilde sürekli gelişmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Limit Yayınları, çıkardığı kaynaklar ile ülkemizin geleceğinde büyük rol oynayan gençlerin eğitim hayatında kaliteli eğitime destek sunmak için yayınlarını çıkarmaya devam edecektir. Kaliteli işler piyasaya sunmaya ve kaliteli yazarlarla çalışmaya devam ettiği sürece öğrenciler tarafında tercih edilmeye devam edecek gibi gözükmektedir.