?>
0

KAZANDIRAN EŞİT AĞIRLIK SET 6 KİTAP+ OKUMA KİTABI + 2 DENEME Çalışma Programı    ÜCRETSİZ KARGO

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Set İçerikleri ; 
  1. TYT Matematik Kitabı
  2. TYT  Geometri Kitabı
  3. TYT Coğrafya  Kitabı
  4. AYT  Edebiyat ADF
  5. TYT Türkçe Kitabı
  6. Okuma Kitabı
  7. 2 Adet Optik 
  8. 2 Adet Deneme
  9. Çalışma Programı 

Güncel ve Özgün TYT Kitapları
TYT kitaplarında aranması gereken özelliklerden bir tanesi de seçilen kitabın özgün ve güncel olmasıdır. Değişen sınav sistemlerini doğru yansıtan kaynak kitaplar sizler için oldukça faydalı olacaktır.
Kaynak kitapların özgün olması demek daha piyasada o kaynağın eşi benzeri olmaması demektir. Kopyala yapıştır sorulardan meydana gelen kaynak kitaplar sizin hiçbir işinize yaramayacaktır. Özellikle bir kaynağın güncel olması demek, sınav sistemine uygun olması ve müfredatı yansıtıyor olması demektir. Sınav sırasında karşınıza çıkacak soru tarzlarına hâkim olan kaynak kitaplar sınavda sürpriz yaşamanıza engel olacaktır. 
TYT kitapları seçilirken bu kaynakların, güncel ve özgün olması eksikliklerinizi kapatma konusunda da size yardımcı olacaktır. Değişen sınav sisteminden haberi dahi olmayan yayınevlerinin sadece para kazanma amaçlı kopyala yapıştır sorular ile kaynaklar çıkarması ve sizin bu kaynakları almanız size faydadan ziyade zarar verecektir. 
Özgün ve emek verilerek hazırlanan TYT kitapları sınav süresince sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle ÖSYM’nin soru tarzı araştırılarak oluşturulan yeni nesil sorulardan oluşan soru bankaları sınav süresince almanız gereken kaynaklardandır. Ben bu soruyu daha önceden çözmüştüm hissi veren kitaplar bu kitapların özgün olmadığının en büyük kanıtıdır.
TYT kitaplarının güncel olması yani sürekli değişen sınav tarzının ya da soru modellerini yansıtıyor olması sizi sınava daha sıkı hazırlayacaktır. Müfredatta olan konulara bile hâkim olmayan yayınevlerinin çıkardığı TYT kitapları sınav zamanı hiçbir işinize yaramayacaktır. 
Kaynak kitaplar ve soru bankalarının güncel ve özgün olması sizleri bu uzun maratonda destekleyecek en önemli etkenlerdir. YSK’nin ilk oturumu olan TYT sınavında başarılı olmak için seçeceğiniz TYT kitaplarının bu şartları sağlamasına dikkat ederek kaynak kitap, soru bankası ve deneme sınavı seçmeye özen göstermelisiniz.
 
TESLİMAT BİLGİLERİ
 
Ürünleriniz 24 Saat içerisinde Tedarik edilip Kargoya teslim edilmektedir. 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.